Центр села на Ковельщині прибирали чиновники і безробітні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Центр села на Ковельщині прибирали чиновники і безробітні

У Білашові Ковельського району провели толоку

У Білашівській сільській раді організували масштабну толоку в центрі села. Працівники бюджетних устав на чолі із сільським головою Віктором Денищуком за участі керівника апарату Ковельської РДА Степана Топольського, начальника відділу культури райдержадміністрації Тетяни Матяшук, колективу працівників Ковельського міськрайонного центру зайнятості впорядкували та прибрали території прилеглої до сільської ради, Обеліска слави та Пам’ятного знаку, повідомляє Ковельська РДА.У результаті впорядкували значну територію в центрі села, підбілили дерева та бордюри, пофарбували стелу і паркан Обеліску слави, вимостили і висипали чорноземом територію біля Пам’ятного знаку загиблим односельчанам.У результаті впорядкували значну територію в центрі села, підбілили дерева та бордюри, пофарбували стелу і паркан Обеліску слави, вимостили і висипали чорноземом територію біля Пам’ятного знаку загиблим односельчанам. 


Продовжили розпочату толоку працівники сільської ради та громадський актив села. За сприяння керівництва СЛАТ «ТУР» біля Пам’ятного знаку висадили понад 70 кущів самшиту звичайного, саджанців ялівця та декоративних туй. Шефство за цією пам’яткою взяли на себе учні місцевої школи.


Довідково:
Пам’ятний знак загиблим односельчанам, зокрема сам хрест на насипаному кургані та стела з надписами загиблих односельчан були встановлені в жовтні минулого року.