У Латвії в червні відбудуться найбільші за 25 років військові навчання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

У Латвії в червні відбудуться найбільші за 25 років військові навчання

У Латвії, за словами міністра оборони Раймонда Бергманіса, в червні відбудуться найбільші за 25 років міжнародні військові навчання “Saber Strike”

Про це повідомляє агентство Leta, передає УНН.Точна кількість учасників та одиниць техніки поки невідома, але передбачається, що в Латвію прибуде не менше 500 іноземних солдатів.Як зазначає видання, щорічні об’єднані навчання сухопутних і повітряних сил батальйонного рівня Saber Strike відбудуться з 5-го по 16 червня.


За інформацією агентства, метою навчань є планування і управління тактичними операціями, покращення співпраці між підрозділами і міжнародними партнерами.


“У навчаннях візьмуть участь військовослужбовці з Канади, Великої Британії, Італії, Литви, Норвегії, Польщі, Словаччини, США та Латвії”, — повідомляє агентства.


Також наголошується, що точна кількість учасників та одиниць техніки поки невідома, але передбачається, що в Латвію прибуде не менше 500 іноземних солдатів.