У Рівному майор примірявся вогнегасником до свічок у храмі (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
У Рівному майор примірявся вогнегасником до свічок у храмі (фото)

Волинь-нова

У Рівному майор примірявся вогнегасником до свічок у храмі (фото)

Напередодні Воскресіння Христового рятувальники проводять профілактичні рейди по церквах


Перевірили стан протипожежного захисту ряду релігійних закладів обласного центру.Сьогодні, 7 квітня, співробітники Рівненського міськрайонного управління та 2-ї державної пожежно-рятувальної частини обласного управління ДСНС перевірили стан протипожежного захисту ряду релігійних закладів обласного центру, а саме: Свято-Покровського собору по вулиці Соборній, Церкви св. Різдва по вулиці Тиннівській, Дому молитви по вулиці Дворецькій та Свято-покровської церкви по вулиці Золотіївській.


Під час заходу особлива увага зверталась на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання та сигналізації, виконання заходів безпеки при користуванні свічками, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо. Також настоятелям церков було роз’яснено порядок дій на випадок виникнення пожежі та вручені пам’ятки, в яких відображені всі основні питання пожежної безпеки. Крім того, рятувальники нагадали священнослужителям правила застосування вогнегасників. Аналогічні рейдові перевірки напередодні Пасхальних свят були проведені в кожному храмі області. З цим зазначимо, що в дні святкування Великодня всі підрозділи ДСНС області працюватимуть в режимі підвищеної готовності. Крім того, у ніч святкування пожежно-рятувальні підрозділи, члени добровільних пожежних дружин та місцевої пожежної охорони будуть чергувати безпосередньо в церквах і слідкувати за дотриманням протипожежного режиму.


Основні вимоги правил пожежної безпеки в культових закладах: не залишайте без нагляду запалені свічки, відкритий вогонь, не використовуйте для освітлення тимчасову електромережу або таку, що має пошкодження ізоляції, ні в якому разі не перекривайте шляхи евакуації, не використовуйте для прикрас легкозаймисті матеріали. У разі виявлення пожежі негайно повідомте про це в пожежно-рятувальну службу за номером «101». Назвіть точну адресу і своє прізвище, повідомте про наявність людей в зоні пожежі. Приступіть до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння та евакуації людей і матеріальних цінностей.