Лучани вимагають припинити приватну забудову парку 900–річчя Луцька - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
Лучани вимагають припинити приватну забудову парку 900–річчя Луцька

Волинь-нова

Лучани вимагають припинити приватну забудову парку 900–річчя Луцька

Відповідна петиція, зареєстрована 3 квітня вже отримала понад необхідну кількість голосів

Від імені мешканців Балківського району  Луцька до не байдужих громадян з проханням підтримати петицію щодо заборони приватної забудови парку імені 900 річчя Луцька звернувся Матвіюк Сергій.Починаючи з лютого місяця поточного року розпочалась вирубка зелених насаджень парку на виділених під забудову ділянках по вулиці Космонавтів.У його петиції йдеться, що упродовж багатьох років точилась суперечка між мешканцями району та владою міста щодо незаконного виведення землі із комунальної власності соціально-культурного призначення та виділення ділянок під забудову на території парку. Парку, який для тисяч містян, мешканців балківського району, 33 кварталу, став одним із небагатьох мальовничих місць відпочинку на природі, де щодня сотні громадян, дітей та дорослих, проводять свій вільний час.
Починаючи з лютого місяця поточного року розпочалась вирубка зелених насаджень парку на виділених під забудову ділянках по вулиці Космонавтів. На нашу думку, при прийнятті рішень, які торкаються інтересів тисяч мешканців міста, повинні враховуватись передусім інтереси громади. Саме міська влада, депутати повинні шукати компроміс у вирішенні зазначених питань шляхом діалогу між усіма сторонами, а не підкилимно вирішувати суспільнозначущі проблеми міста.
Саме тому просимо внести дане питання на розгляд сесії міської ради із залученням представників правоохоронних органів, для дачі правової оцінки ситуації, з участю громадськості. Просимо всіх небайдужих лучан висловити свою позицію з даного питання шляхом голосування, йдеться у петиції.


Станом на сьогодні вже зібрано 322 підписи. Через 9 днів збір підписів закриють, а міська влада має відреагувати на думку лучан.