«Сталь» – «Волинь» – 2:0. Ех... (Відео)

Підопічні Віталія Кварцяного так і не спростували передбачення букмекерів, які пророкували нам поразку

Петро ПАС

Українська Прем’єр-ліга. 24 тур. «Сталь» (Кам’янське) – «Волинь» (Луцьк) – 1:0 (1:0 – Карікарі, 87-а хвилина; 2:0 – Карікарі, 90+4).

Це була вже сьома поспіль поразка луцького клубу.

Тільки що на стадіоні «Метеор» у Дніпрі закінчився поєдинок у рамках 24-го туру Української прем’єр-ліги «Сталь» (Кам’янське) – «Волинь» (Луцьк).

На жаль, для підопічних Віталія Кварцяного він не приніс очок у турнірній таблиці. Хоча й пропустили наші вперше на 87-ій хвилині, коли темношкірий нападник із Гани Кваме Карікарі уникнув офсайду, вийшов сам на сам із Артемом Кичаком, обіграв його і послав м’яч у порожні ворота – https://www.youtube.com/watch?v=rqvKFg20Ozc :

А на 94-ій хвилині Карікарі ще раз реалізував вихід тет-а-тет із воротарем лучан – 2:0...

Це була вже сьома поспіль поразка луцького клубу, а загалом очок команда не здобуває вже у 12 поєдинках. Після 24-ох турів в активі підопічних Віталія Кварцяного лише 2 перемоги, 4 нічиї, 18 поразок і різниця м’ячів – 13:44. І заслужене останнє місце в чемпіонаті.