Київський метрополітен хоче брати з пасажирів по 6 гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Київський метрополітен хоче брати з пасажирів по 6 гривень

Адміністрація підземки стверджує, що не вистачає грошей на зарплату

Протягом поточного року проїзд в київському метро може подорожчати приблизно на 50%. Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на заступника керівника київського метро Дмитра Пеклуна.


«Плануємо, тому що подорожчала електроенергія. Подорожчала в рази, а це основний ресурс, який ми використовуємо для перевезень», – зазначив Пеклун, відповідаючи на питання про плани підвищити вартість проїзду.Підприємство не може собі дозволити працювати в збиток.За його словами, це необхідно зробити через те, що постійно дорожчають комплектуючі, витратні матеріали, індексується і зростає зарплата.


«Підприємство не може собі дозволити працювати в збиток», – додав Пеклун.


«Є кілька методик розрахунку тарифу. Основна – інвестиційна складова. Ми закладаємо туди розвиток метрополітену – будівництво нових станцій, покупку рухомого складу. Якщо так, то тариф теоретично може бути, як в Європі. Але, думаю, підвищення може бути в межах 50%», – заявив він.


Зараз проїзд у київському метро коштує чотири гривні. Підвищення тарифу «на 50 відсотків» означатиме його зростання до шести гривень.