Курси НБУ $ 39.59 € 42.26

Вболівальники «Вереса» приїхали на матч до Стрия… з вербовими різками – допомогло! (відео голів)

Рівняни перемогли після трьох поразок поспіль

«Скала» (Стрий) – «Верес» (Рівне) – 0:3 (0:1 – Руслан Степанюк, 8 хв.; 0:2 – Ігор Сікорський, 41 хв.; 0:3 – Руслан Степанюк, 44 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 24 тур. 9 квітня. Стрий. Стадіон «Сокіл».

«Верес» програв три попередніх матчі, тож втратив другу сходинку в турнірній таблиці.

Вболівальники рівненського клубу з’явилися на стадіоні у Стрию… з вербовими різочками. Подіяло!

Ще до перерви «Верес» тричі забив «Скалі». Двічі відзначивсч Степанюк, ще раз – Сікорський.

Ще до перерви «Верес» тричі забив «Скалі». Дубль на рахунку кращого бомбардира першості Руслана Степанюка (до речі, після багатоматчевої гольової «паузи»). Ще один раз стриян засмутив Ігор Сікорський.

Лишається сподіватися, що сьогоднішня перемога (будемо відвертими, таки очікувана – з огляду на результати суперника цього сезону) покладе край несподіваним невдачам рівнян.