З книгарень Голландії забрали розмальовки із зображенням Гітлера - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
З книгарень Голландії забрали розмальовки із зображенням Гітлера

Волинь-нова

З книгарень Голландії забрали розмальовки із зображенням Гітлера

Голландська компанія Kruidvat, яка продавала розмальовки із зображенням Адольфа Гітлера, вилучила їх і перепросила за інцидент

У виданні були зібрані зображення відомих історичних постатей – від Альберта Ейнштейна, Авраама Лінкольна до Нельсона Мандели, йдеться на "Українська правда. Життя" з посиланням на ВВС.Розмальовку видали в Індії й досі не зрозуміло, як і навіщо у ній опинився Гітлер.Засновник Третього рейху на сторінках розмальовки робить нацистське вітання, а на рукаві у Гітлера також зображена свастика.


Розмальовку видали в Індії й досі не зрозуміло, як і навіщо у ній опинився Гітлер.


"Схоже на те, що автор видання просто взяв першу ліпшу книгу про відомих особистостей і вибрав кількох для розмальовки, серед яких, на жаль, опинився Гітлер. Укладач міг просто не впізнати його", – розповів представник видавництва Trifora.


У компанії пояснили, що книжки продавалися лише півдня й були вилучені із продажу упродовж перших годин після скарг батьків.


"Це прикрий збіг обставин. Ми завжди перевіряємо якість перекладів, а ілюстрації от не перевірили", – додав представник видавництва.


Зараз Kruidvat проводить службову перевірку та готовий повернути кошти усім, хто придбав видання.