Голова Фонду держмайна подав у відставку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Голова Фонду держмайна подав у відставку

Волинь-нова

Голова Фонду держмайна подав у відставку

Каже, що «прийшов час рухатись далі»

Голова Фонду державного майна Ігор Білоус повідомив у Facebook про свою відставку:


«Шановні друзі та колеги!


Сьогодні я подав у відставку з посади голови Фонду держмайна України.


Я віддав три роки життя, працюючи на державній службі, майже два з них – у Фонді. Це були нелегкі роки, але я вдячний за можливість служити своїй країні у найскладніші часи. Дякую всім, хто працював поруч.Спочатку планую невелику перерву, проведу час з родиною.Багато ідей, а головне – міжнародні стандарти приватизації – моїй команді вдалось втілити. Деякі речі ми запустили вперше за 25 років. Пишаюсь, що наша команда змогла зробити процес приватизації в Україні більш прозорим і простим. Розроблений нами законопроект дозволить остаточно перевести процес приватизації з політичної в економічну площину. Ми почали цю реформу, продовжать її інші.


А для мене прийшов час рухатись далі. Спочатку планую невелику перерву, проведу час з родиною. І невдовзі повернусь до того, чим займався до приходу на держслужбу.


З усіма знаннями і набутим досвідом своє завдання бачу в тому, щоб допомагати залучати інвестиції в Україну, сприяти її економічному розвитку. В мене достатньо сил і енергії продовжити служити своїй країні в такому статусі».