«Нечуваний успіх» – у Литві розкуповують книгу про українських кіборгів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

«Нечуваний успіх» – у Литві розкуповують книгу про українських кіборгів

Литовський журналіст-розслідувач Довидас Панцеровас видав книгу про війну на Донбасі. Протягом трьох місяців її втретє видали в Литві. Книга називається «Земля кіборгів»

"На Майдані так захопився боротьбою українського народу за свободу, що після короткої перерви знову повернувся до Києва.На Майдані так захопився боротьбою українського народу за свободу, що після короткої перерви знову повернувся до Києва. Невдовзі опинився на Донбасі. Я поїхав у Піски, що неподалік Донецького аеропорту, а потім у Мар'їнку. Моє особисте та професійне життя почало обертатися навколо війни в Україні. Хоча в Литві я займаюся журналістськими розслідуваннями, на той час мене цікавила тільки війна. Згодом я зрозумів, що це не може продовжуватися вічно. Тому вирішив написати книжку, щоб перегорнути цю сторінку свого життя. У результаті народилася "Земля кіборгів", - каже журналіст.
Майже за три місяці видавець двічі друкував додатковий тираж. Загалом у тримільйонній країні вже продали кілька тисяч примірників книжки Панцероваса. Для невеликого литовського книжкового ринку така ситуація нетипова, пише «Газета по-українськи» з посиланням на «Радіо «Свобода».
"Я думаю, що це успіх. Мені щодня пишуть читачі. Більшість із них це молоді люди. Вони стежили за подіями в Україні й читали мої репортажі", – розповідає Панцеровас.
Кошти з проданих книг журналіст віддає литовському підрозділу, який стоїть на кордоні з Росією.