Директора Ковельського ветсанзаводу підозрюють у зловживанні службовим становищем та забрудненні земель відходами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Директора Ковельського ветсанзаводу підозрюють у зловживанні службовим становищем та забрудненні земель відходами

Ковельська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінального провадження про зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та забруднення земель відходами внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля, вчинені директором Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод»

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора ВолиніСтворив небезпеку для довкілля, а також спричинив йому шкоду на суму більш ніж 1,8 млн. грн.Встановлено, що посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем та порушуючи низку норм чинного законодавства, забезпечив розміщення й захоронення загиблих тварин і відходів від переробки сировини тваринного походження на земельній ділянці площею понад 3 га у Ковелі, чим спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також спричинив йому шкоду на суму більш ніж 1,8 млн. грн.
Керівнику підприємства оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 239 КК України.