Жорстка заява Геращенко: «Хтось хоче щось Путіну подарувати, – нехай подарує свою хатку зі Львова» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Жорстка заява Геращенко: «Хтось хоче щось Путіну подарувати, – нехай подарує свою хатку зі Львова»

Окремі політичні сили грають на руку Кремля, коли критикують Мінську групу і сам процес

Про це із трибуни Верховної Ради заявила перший віце-спікер, представник України в Мінській підгрупі з гуманітарних питань Ірина Геращенко, пише "Газета по-українськи".Деякі фракції намагаються влаштовувати танці на кістках і кайданах, якими прикуті наші заручники в ОРДЛО. Де їх тримає сьогодні Путін."Деякі фракції намагаються влаштовувати танці на кістках і кайданах, якими прикуті наші заручники в ОРДЛО. Де їх тримає сьогодні Путін.
У цьому залі є фракція, яка вперше за три роки дізналася, що в нас є заручники. Коли мами і дружини заручників приїжджали до Львова, то та фракція з ними не зустрічалася. І жодної копійки не дала на те, щоб допомогти поселитися у готелі.
Тут є політичні сили, які хворих жінок потягли на редути під егідою звільнення заручників. Але звільнили "зеро". При цьому перекладаючи із хворої голови на здорову, розповідають, що начебто це не Путін сьогодні тримає наших дітей.
До сьогодні Мінська група попри всю критику спромоглася у 2015-му витягти 50 осіб, коли інші звільнили "зеро". 20 осіб 2016 року.
І ті, хто сьогодні вимагає від України відмови від Мінського формату, грають на Путіна.
Тому що насправді це мрія Путіна - залишити Україну сам на сам з Російською Федерацією", - заявила вона.
Геращенко поскаржилась, що окремі фракції на зустрічі із матерями полонених скаржаться, що "держава не підтримує заручників".Ті, хто сьогодні вимагає від України відмови від Мінського формату, грають на Путіна.
"Це говорили фракції, які не голосували за бюджет на 2117 рік, де заклали підтримку родин заручників", - додала вона.
Сьогодні 126 заручників стали об'єктом шантажу, заявила Геращенко.
"Хто хоче допомогти, візьміть по одній родини заручників, допоможіть фінансово, психологічно", - сказала вона.
"Прочитайте законопроект "Про окуповані території". Там ключова стаття - відмова від Мінських угод і подарунок Путіну Донбасу. Якщо насправді хтось хоче щось Путіну подарувати, нехай подарує свою хатку зі Львова", - заявила Геращенко.