Розбійник, який напав на жінку, відсидить за ґратами понад 8 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Розбійник, який напав на жінку, відсидить за ґратами понад 8 років

Луцькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про розбій та незаконне позбавлення волі, вчинений 30-річним мешканцем села Романів Луцького району

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині
У ніч з 2 на 3 жовтня 2016 року раніше 5 разів судимий за крадіжки, грабежі, погрозу вбивством, шахрайство та наругу над могилою п’яний молодик незаконно проник на територію дачної ділянки на масиві «Воротнів», напав на господиню, завдав їй удар палицею по голові, заштовхав у будиночок та заволодів її мобільним телефоном і золотими сережками, спричинивши майнову шкоду на загальну суму 2100 грн.Крім того, він же, погрожуючи насильством, всупереч волі господині, утримував її цілу ніч у будинку, тим самим незаконно позбавив її волі.Крім того, він же, погрожуючи насильством, всупереч волі господині, утримував її цілу ніч у будинку, тим самим незаконно позбавив її волі.
У скорому часі завдяки скоординованим діям правоохоронців розбійника затримали.
Суд, визнавши зловмисника винним у вчиненні розбою, поєднаного з проникненням у житло, та незаконного позбавлення волі (кримінальні правопорушення, передбачені ч.3 ст. 187 та ч.1 ст. 146 Кримінального кодексу України), призначив йому покарання у виді 8 років та 6 місяців років позбавлення волі з конфіскацією майна.