8-річний хлопчик разом з меншою сестрою викрали машину, щоб купити картоплю фрі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

8-річний хлопчик разом з меншою сестрою викрали машину, щоб купити картоплю фрі

8-річний хлопчик з 4-річною сестрою з американського міста Іст Палестін дочекалися, коли їх батьки заснуть і викрали машину, щоб купити їжу в «McDonald’s»

Офіцер Джейкоб Кьолер, який коментував подію, сказав що дитина проїхала 1 милю (1,6 кілометра), при цьому зробив кілька поворотів вправо й вліво і проїхав над залізничними шляхами, пише «НВ».Найбільше вражає той факт, що хлопець навчився водити за допомогою YouTube-уроківОчевидці кажуть, що він не порушив жодного правила і не перевищував швидкість. Про дітей повідомив в поліцію друг сім'ї, який впізнав їх усередині ресторану McDonald’s. На той час вони вже замовили гамбургери і картоплю фрі.
Найбільше вражає той факт, що хлопець навчився водити за допомогою YouTube-уроків: "Я думаю, що з цього можна зробити хороший висновок", - сказав поліцейський. – З тих пір, як технології стали доступними, діти навчилися робити все самі. Цей хлопець навчився водити за допомогою YouTube. Він подивився ролик і вирішив, що пора їхати".