Капітан поліції взявся за дев’ять тисяч гривень оформити дозвіл на травматичну зброю (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18
Капітан поліції взявся за дев’ять тисяч гривень оформити дозвіл на травматичну зброю (фото)

Волинь-нова

Капітан поліції взявся за дев’ять тисяч гривень оформити дозвіл на травматичну зброю (фото)

Чоловік, який прагнув мати таку зброю, права на володіння нею не мав

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції затримали на хабарі старшого інспектора сектору контролю за обігом зброї поліції Івано-Франківщини.Правоохоронці встановили, що капітан поліції вимагав дев’ять тисяч гривень у місцевого мешканця за сприяння в оформленні документів на травматичну зброю.Правоохоронці встановили, що капітан поліції вимагав дев’ять тисяч гривень у місцевого мешканця за сприяння в оформленні документів на травматичну зброю. За цю суму поліцейський обіцяв видати необхідні довідки чоловіку, який не мав права на володіння зброєю.


Оперативники СБ України задокументували передачу старшому інспектору авансу розміром в одну тисячу та затримали його у приміщенні управління під час отримання решти хабара.


Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.