Хіба це важко було передбачити: екс-беркутівець, підозрюваний у вбивствах на Майдані, втік у Росію (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Хіба це важко було передбачити: екс-беркутівець, підозрюваний у вбивствах на Майдані, втік у Росію (Відео)

Волинь-нова

Хіба це важко було передбачити: екс-беркутівець, підозрюваний у вбивствах на Майдані, втік у Росію (Відео)

У своєму відеозверненні сказав, що «знаходитися в Україні стало просто небезпечно»

Звільнений Апеляційним судом Києва екс-беркутівець Віталій Гончаренко та ще троє його колишніх колег втекли до Росії. Про це він та інші колишні співробітники харківського батальону «Беркут» заявили, опублікувавши відеозвернення в Youtube, яке записали нібито на території Росії, інформує «Українська правда».6 квітня Апеляційний суд ухвалив рішення звільнити екс-«беркутівця» Віталія Гончаренка, підозрюваного у вбивстві 3 людей 18 лютого 2014 року під час Євромайдану, з-під варти.На відеозаписі екс-беркутівці Олександр Костюк, Владислав Мастега, Артем Войлоков і Віталій Гончаренко прочитали розписаний по ролях текст, заявивши, що у 2013 – 2014 роках вони «виконували свій конституційний обов’язок», поскаржились на переслідування з боку влади, а також заявили, що «знаходитися в Україні їм стало просто небезпечно».


Як повідомлялося, 6 квітня Апеляційний суд ухвалив рішення звільнити екс-«беркутівця» Віталія Гончаренка, підозрюваного у вбивстві 3 людей 18 лютого 2014 року під час Євромайдану, з-під варти під особисте зобов’язання.


Як відомо,Гончаренка разом із ще трьома екс-бійцями «Беркуту» затримали в червні 2016 року в Харкові. Усі четверо на момент затримання працювали у поліції.


Двох із них – Олександра Бєлова та Віталія Гончаренка – підозрюють у вбивстві трьох майданівців 18 лютого 2014 у Кріпосному провулку, ще двох – у тому, що вони скинули з колонади на вулиці Грушевського 20 січня 2014 року двох мітингувальників.


Дивимось відео – https://www.youtube.com/watch?v=IXPykJcCv0U :