Лавров закликав США не вдаватися до бойових дій супроти КНДР - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Лавров закликав США не вдаватися до бойових дій супроти КНДР

Міністр закордонних справ Росії відповів на поширену раніше заяву віце-президента США Майка Пенса

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров висловив сподівання, що Сполучені Штати не вдаватимуться до «дуже ризикованих» односторонніх бойових дій супроти Північної Кореї, як це було нещодавно в Сирії, повідомляє Радіо Свобода.«Упродовж останніх двох тижнів світ став свідком сили і рішучості нашого нового президента в діях, учинених у Сирії та Афганістані. Північна Корея зробить добре, якщо не випробовуватиме його рішучість або силу збройних сил Сполучених Штатів», – відзначив Пенс.Лавров таким чином відповів на поширену раніше 17 квітня заяву віце-президента США Майка Пенса, що завершилася «епоха стратегічного терпіння» щодо зусиль Північної Кореї зі створення ядерної зброї.


«Упродовж останніх двох тижнів світ став свідком сили і рішучості нашого нового президента в діях, учинених у Сирії та Афганістані. Північна Корея зробить добре, якщо не випробовуватиме його рішучість або силу збройних сил Сполучених Штатів», – відзначив Пенс.


Лавров засудив «безрозсудні ядерні дії» Північної Кореї, але сказав, що якщо слова віце-президента США можна зрозуміти, як загрозу чинити односторонні дії щодо КНДР, «то це дуже ризикований шлях».


«Ми вважаємо авантюрні ракетні запуски Пхеньяна неприйнятними, оскільки вони є порушенням резолюцій Ради безпеки ООН. Але це не означає, що інші можуть порушувати міжнародне право у відповідь і використовувати військову силу», – заявив Лавров 17 квітня в Москві.


Президент США Дональд Трамп 17 квітня також наголосив, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин має «поводитися слушно».