У Синовому видобуватимуть сапропель - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

У Синовому видобуватимуть сапропель

На останній сесії Волинська обласна рада надала дозвіл на видобування сапропелю «ДПЗКУ – Українські органічні ресурси»

Сергій НАУМУКЗа даними Міністерства юстиції України, ТОВ «ДПЗКУ — Українські органічні ресурси» зареєстроване у Старій Вижівці.ТОВ «ДПЗКУ — Українські органічні ресурси» має спеціальний дозвіл на користування надрами від 15.04.2013 № 5762, виданий Державною службою геології та надр України. Наявність дозволу та позитивне рішення постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів від 28 березня стали підставами для надання гірничого відводу площею 73 гектари, повідомляє Волинська обласна рада.


Дозвіл діє 16 років (до 2033 року). Сапропель видобуватимуть на озері Синове, яке розташоване на території Соколищенської та Синівської сільських рад Старовижівського району.


За даними Міністерства юстиції України, ТОВ «ДПЗКУ — Українські органічні ресурси» зареєстроване у Старій Вижівці. З 16 грудня 2016 року керівником є Євген Данильченко. Розмір статутного капіталу — усього 11 тисяч гривень. Засновниками підприємства стали компанія «Вікторіам ЛТД» та компанія «Волін ЛТД». Обидві зареєстровані у Белізі. Цю країну вважають офшорною зоною.