Житель Радивилова побачив своє фото в Луцьку… на стенді Героїв Небесної Сотні… - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64

Житель Радивилова побачив своє фото в Луцьку… на стенді Героїв Небесної Сотні…

Фото живої-живісінької людини, яка навіть не була ані на Євромайдані, ані в АТО, «провисіло» серед портретів померлих три роки

У Луцьку житель міста Радивилів Рівненської області Віталій Смолінський знайшов свою фотографію на стенді Героїв Небесної сотні у Луцьку, повідомляє УНІАН.


Як повідомив Смолінський в соціальній мережі, його фото, яке помилково було розміщено на стенді замість фотографії Героя Небесної сотні, жителя села Фурманка Уманського району Черкаської області Віталія Смоленського, побачили друзі.У рідних Віталія Смоленського перепрошую, що не з власної волі моє фото займало місце на Стелі Героїв.«Прошу не молитися за упокій моєї душі. Я ще хочу жити заради своєї сім'ї. Луцьких чиновників прошу зробити все можливе, щоб його там не було», – написав Смолінський. У вівторок фото чоловіка зі стенду таки зняли.


«Спасибі всім людям, які зреагували на моє прохання. Мені дуже приємно, що моє фото вже зняли зі стели. (Про це пишуть журналісти з Луцька). У рідних Віталія Смоленського перепрошую, що не з власної волі моє фото займало місце на Стелі Героїв», – повідомив Смолінський на сторінці у «ВКонтакте».


Нагадаємо, 29-річний Віталій Смоленський (народився 5 жовтня 1984 року) жив і працював у Києві. Загинув під час боїв на київському Майдані Незалежності 20 лютого 2014 року. Похований у рідному селі Фурманка. У загиблого залишилося двоє малолітніх синів. У той же час, як пишуть рівненські ЗМІ, Смолінський, фото якого помилково розмістили на стенді в Луцьку, не був ні на Євромайдані, ані в АТО. Він також не проходив службу в Збройних силах України.


Як повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю Луцької міськради Олена Макарова, виготовленням луцького фотостенду займалося ТОВ «Факторія». За її словами, спочатку за ініціативою громадськості після подій на Євромайдані, у квітні 2014 року був виготовлений тканинний банер, а вже до першої річниці Революції Гідності було прийнято рішення про встановлення фотостенда, який складається з двох частин. На одній зображені Герої Небесної сотні, на іншій – загиблі АТО земляки. «Що стосується останніх, то це наші хлопці, ми їх всіх знаємо. За виготовлення інших фото відповідала «Факторія». Підстав звіряти дані не було»,– зазначила Макарова.