Дайош Лєніна! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Дайош Лєніна!

79% росіян виступили проти знесення пам'ятників Леніну

Під час опитування до дня народження Леніна 79% опитаних росіян виступили проти знесення пам'ятників першому лідеру СРСР. Про це повідомляє РБК-УКраїна з посиланням на "Коммерсантъ".15% респондентів заявили, що вважають роль Леніна "цілком позитивною", а "позитивною" - 41%.Так, під час опитування до дня народження Леніна (22 квітня), 15% респондентів заявили, що вважають роль Леніна "цілком позитивною", а "позитивною" - 41%. Для порівняння, у 2006 році так відгукувалися про Леніна 11% і 29% опитаних.


З іншого боку, число тих, хто вважає, що тіло Леніна слід залишити в Мавзолеї, продовжує залишатися в меншості. У 2017 році так відповіли 31% респондентів.


"Найчастіше респонденти говорять про поховання Леніна біля Кремлівської стіни, і це відповідає його ролі в уявленні громадян. Люди вважають, що він зіграв велику роль, таке поховання підкреслює його символічну роль", - йдеться в повідомленні.


Повідомляється, що з пропозицією знести пам'ятники Леніну не погодилися 79% опитаних, абсолютно згодні з цим лише 4% респондентів.


Нагадаємо, в Російській Федерації за два роки на 6% скоротилося число прихильників анексії Криму.