Мартиненка таки затримали, хоча й намагався сховатися в приймальні депутата - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Мартиненка таки затримали, хоча й намагався сховатися в приймальні депутата

Волинь-нова

Мартиненка таки затримали, хоча й намагався сховатися в приймальні депутата

Детективи НАБУ вважають, що в 2014-2015 роках держпідприємство переплатило посереднику близько 17 мільйонів доларів

Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали екс-нардепа Миколу Мартиненка. У НАБУ підтвердили цю інформацію, повідомляє УНІАН.Мартиненка затримали у справі Східного гірничо-збагачувального комбінату.Зараз його вивели з будинку на Кловському узвозі, де він намагався сховатися в приймальні депутата від Народного фронту Дениса Дзензерського. Детективи його везуть в НАБУ для вручення підозри.


23 березня детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки в будинку екс-депутата Миколи Мартиненка, який пройшов у парламент від «Народного фронту» Арсенія Яценюка, але потім склав мандат через корупційний скандал.


Нагадаємо, що 14 квітня Апеляційний суд скасував постанову про закриття справи екс-депутата Мартиненка. Також стало відомо, що Мартиненка затримали у справі Східного гірничо-збагачувального комбінату. Детективи НАБУ вважають, що в 2014-2015 роках держпідприємство переплатило посереднику близько 17 мільйонів доларів.