Лоліту Мілявську зняли з поїзда в Конотопі і відправили назад в Росію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Лоліту Мілявську зняли з поїзда в Конотопі і відправили назад в Росію

Як повідомила співачка на своїй сторінці в Facebook, її зняли з поїзда в Конотопі в 4 ранку неділі.

Російську співачку українського походження Лоліту Мілявську не впустили в Україну - на станції Конотоп її пересадили в зворотній поїзд «Одеса-Москва», передає InfoKava.
«Я в Конотопі. Мене в 4 ранку зняли з поїзда. Я не можу відвідати свою дитину, яка захворіла, тому що мені заборонено в'їзд в Україну. Пересаджують відразу на інший потяг », - сказала Мілявська.В коментарях співачці нагадали, що вона була серед тих, хто підтримав анексію Криму.На відео, розміщеному на сторінці, Мілявська на досить ламаною українською мовою, раптом згадала, що вона народилася в Мукачеві та провела багато років в Києві, а її раптом не пускають - в Києві вчиться дочка Мілявської Єва.
Але в коментарях співачці нагадали, що вона була серед тих, хто підтримав анексію Криму і відвідувала його через росію, без дозволу країни, «в якій народилася». Деякі коментатори жалкували, що просто зняли з поїзда, а не затримали доби на п'ятнадцять, як порушника закону.
Співачка підтримала анексію Криму. На початку 2016 року його стверджувала, що її викреслили з «чорного списку» Мінкульту.