Ув’язнений Росією українець розпочав сухе голодування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Ув’язнений Росією українець розпочав сухе голодування

З понеділка, 24 квітня, українець Андрій Лугін, якого російська влада ув‘язнила в СІЗО окупованого Сімферополя, оголосив про сухе голодування, протестуючи проти етапування його до Росії

Про це напередодні на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Едем Семедляєв, передає Канал24.Українець стверджує, що Росія вже більше трьох років незаконно утримує його під своєю юрисдикцією в окупованому Криму та проти його волі визнає своїм громадянином."Сьогодні на мою адресу надійшло звернення від громадянина України, засудженого Лугіна А. А., який утримується в Сімферопольському СІЗО. 26 квітня його планують етапувати на материк для відбування покарання. Від безвиході, від завтра він оголошує сухе голодування", – мовиться у повідомленні адвоката.


Семедляєв додав, що його українські колеги подали низку заяв щодо цього питання, проте наразі немає жодних результатів.


Адвокат додав скріншот заяви Лугіна. У ній українець стверджує, що Росія вже більше трьох років незаконно утримує його під своєю юрисдикцією в окупованому Криму та проти його волі визнає своїм громадянином. Відтак, ув’язнений вимагає припинити спроб нав'язування йому громадянства Росії та терміново вирішити питання про його передачу в Україну.