Авіаудари в Сирії забрали життя десятків людей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Авіаудари в Сирії забрали життя десятків людей

У сирійській провінції Ідліб внаслідок авіаударів влади країни або Росії загинули більше десятка місцевих мирних жителів

Про це повідомляє Reuters із посиланням на медиків та Центр моніторингу дотримання прав людини, передає Канал24.Авіаудар припав на територію лікарні, внаслідок чого загинули 14 осіб, у тому числі й пацієнти.Зазначається, що Ідліб є бойовою фортецею, одним з небагатьох великих районів, що перебуває під контролем бойовиків на заході країни. Бойовики і їх сім'ї, які вирішили покинути райони, що перебувають під урядовою блокадою навколо Дамаска, під час евакуації взяли курс на Ідліб.


Як розповів журналістам медик з лікарні у місті Кафр Тахар, авіаудар припав на територію лікарні, внаслідок чого загинули 14 осіб, у тому числі й пацієнти.


За словами правозахисників, внаслідок авіаудару по лікарні ніхто не загинув, проте медзаклад не може продовжувати роботу.


Водночас Центр моніторингу зазначає, що внаслідок окремих авіаударів на північному заході від міста загинули щонайменше 12 осіб.