Поліція відзвітувала про десятьох підлітків, врятованих з пазурів «груп смерті» (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Поліція відзвітувала про десятьох підлітків, врятованих з пазурів «груп смерті» (відео)

Вже заблоковано 600 таких груп в соцмережах

Кіберполіція виявила 926 груп «самогубств», з яких уже 600 заблоковано. Про це глава Національної поліції України Сергій Князєв повідомив сьогодні, 25 квітня, доповідаючи на колегії МВС про результати роботи поліції, повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.



Найбільш вразливими до негативного впливу соціальних мереж є діти від 13 до 17 років, у яких є проблеми в спілкуванні з оточуючими.



Сергій Князєв зазначив, що стрімке поширення в соціальних мережах так званих «груп смерті» стало новим викликом для суспільства та поліції. Найбільш вразливими до негативного впливу соціальних мереж є діти від 13 до 17 років, у яких є проблеми в спілкуванні з оточуючими. Такі діти більшість часу проводять в Інтернеті, де масово вступають у різні закриті групи.


«На сьогодні поліцією за даними фактами відкрито 35 кримінальних проваджень і встановлено 4 факти суїциду, які пов’язані діяльністю «груп смерті»», – повідомив Сергій Князєв.


Для вирішення цієї проблеми Сергій Князєв дав доручення керівникам обласних підрозділів поліції налагодити комунікацію з адміністраціями навчальних закладів, регіональними управліннями освіти і медичними установами для виявлення дітей, що могли потрапити під негативний вплив так званих «груп смерті» та попередити їх можливі негативні наслідки.