Ковельчанин здобув першість у мотокросі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Ковельчанин здобув першість у мотокросі

Юрій Наумчик серед переможців I етапу особисто-командного Кубку України з мотокросу

У суботу, 22 квітня, на мототреку урочища «Люблинець» проходив I етап особисто-командного Кубку України з мотокросу (західний регіон). 48 спортсменів з України, Польщі та Білорусі, Німеччини стали учасниками змагань, йдеться на сайті Ковельської міськради.48 спортсменів з України, Польщі та Білорусі, Німеччини стали учасниками змагань.На урочистому відкритті їх привітали заступник міського голови Ігор Прокопів, генеральний секретар Федерації мотоспорту України Василь Якимчук, віце-президент обласної Федерації з мотокросу Юрій Савчук та меценат мотоспорту Ігор Узналі.


Віце-президент комісії мотокросу FIM Європи Пітер Хансен (Данія), який інспектував мототрасу у Ковелі, повідомив що її ліцензовано. Вона відповідає світовим стандартам. У червні Ковель прийматиме один з етапів чемпіонату Європи.


На цих змаганнях виступали спортсмени в заїздах мотоциклів: 500 куб. см. 150 куб. см., 85 куб. см., 65 куб. см., 50 куб. см.. , 500 куб. см. з повітряним охолодженням, ветерани та аматори.


Глядачі спостерігали за видовищними перегонами, де розгоралась чесна, безкомпромісна, відчайдушна боротьба за звання кращого. На трасу виїжджали амбіційні, відважні, вольові, спортсмени, які під гуркіт моторів, долаючи безліч перешкод на карколомній швидкості, ще раз довели що мотоциклетний спорт - один з найдинамічних, що збирає одну з найбільших аудиторій вболівальників.


Приємно відзначити, що ковельчанин Юрій Наумчик виборов І місце в заїздах мотоциклів 500 куб.см.