Луцькі депутати проти скорочення ефіру радіо «Луцьк» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Луцькі депутати проти скорочення ефіру радіо «Луцьк»

Розпочала роботу 23-тя сесія Луцької міської ради

Сьогодні депутати зібралися на пленарне засідання 23-ї сесії Луцької міської ради. До порядку денного включено більше 70-ти питань, йдеться на сайті міськради.Нині радіо «Луцьк» мовить цілодобово, а зі змінами його передачі виходитимуть лише чотири рази на добу по 50 хвилин.На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС та загиблих учасників АТО.


Першим питанням порядку денного було «Про звернення щодо засудження дій по позбавленню частоти радіо «Луцьк» Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення». Доповідачем з цього питання виступив депутат Андрій Козюра. Він наголосив: «Діюча влада хоче узурпувати інформаційний простір країни, позбавляючи радіочистот місцевих мовників. Нині радіо «Луцьк» мовить цілодобово, а зі змінами його передачі виходитимуть лише чотири рази на добу по 50 хвилин”. Андрій Козюра прохав колег підтримати проект звернення.


Обранці громади підтримали запропонований документ.


Підтриманий документ адресований Президенту України Петру Порошенку та Голові Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрію Артеменку.