«Яка ж ви гарна, буйволице!» – у Пакистані пройшов ну дуже незвичний конкурс краси (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
«Яка ж ви гарна, буйволице!» – у Пакистані пройшов ну дуже незвичний конкурс краси (фото)

Волинь-нова

«Яка ж ви гарна, буйволице!» – у Пакистані пройшов ну дуже незвичний конкурс краси (фото)

Учасники змагалися за звання найкрасивішого буйвола, наймолочнішої буйволиці та найсимпатичнішого буйволеняти

У Пакистані відбувся конкурс краси для буйволів рідкісної породи, яка водиться тільки в окрузі Сват провінції Хайбер-Пахтунхва, повідомляє УНІАН з посиланням на Dawn.У змаганні брали участь близько 200 буйволів, яких привезли з різних куточків округу.У змаганні брали участь близько 200 буйволів, яких привезли з різних куточків округу. Крім найкрасивішої тварини, журі обрало найкраще буйволеня і бика, а також буйволицю, що дає найбільше молока.


Перше місце посіла тварина фермера Лаіка Бадара (Laiq Badar), що визнана найкращою за екстер'єром і кількістю молока. «У мене десять буйволів цієї породи, що дають мені засоби до існування, — повідомив він. — Сьогодні я гордий, що моя тварина отримала головний приз».


Захід проводила місцева влада і сільськогосподарський університет Пешавара на кошти, надані Агентством США з міжнародного розвитку. Головний приз склав 75 тисяч пакистанських рупій.