Трамп здивував Америку податковою реформою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Трамп здивував Америку податковою реформою

Президент США Дональд Трамп планує запровадити реформу, відповідно до якої податки скоротяться до рекордної позначки

Про це на брифінгу повідомили міністр фінансів Стівен Мнучін та очільник Національної економічної ради Гері Кон, ьпередає Канал24.


Представники американської влади зазначили, що Дональд Трамп реформу оподаткування зробив пріоритетною.Загалом у США планують скоротити податки на прибуток підприємств з 35 до 15 %, а ставки, застосовані до кожного американця – з 7 до 3. Також анулюють податок на спадщину."Президент зосередився на 3 речах з моменту його кампанії – створення робочих місць, економічне зростання та допомога людям з низьким і середнім рівнем доходів. Він розуміє, що багато американців відчувають, як вони втомилися від повернення частини своїх зарплат до Вашингтона. Люди не мають ні найменшого уявлення про те, як ці гроші витрачаються. Вони розчаровані у податковій системі", – прокоментував необхідність запровадження реформи Гері Кон.


Загалом у США планують скоротити податки на прибуток підприємств з 35 до 15 %, а ставки, застосовані до кожного американця – з 7 до 3. Також анулюють податок на спадщину.


Окрім цього, компанії, які отримують прибуток від закордонних філій, внаслідок зменшення податку зможуть створити додаткові робочі місця. За словами Стівена Мнучіна, це дозволить "повернути трильйони доларів".