Цигарки в Маневичах продавали без ліцензії, та ще й неповнолітнім - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Цигарки в Маневичах продавали без ліцензії, та ще й неповнолітнім

Куриво малолітнім відпускали навіть поштучно…

Фахівці управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДФС зафіксували, що в магазині аналогічні порушення здійснювалися неодноразово


Фіскали достеменно встановили, що цигарки продавались молодим особам, які не досягли 18 років, поштучно. Про це інформує управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Волинській областіЯк з’ясувалося в ході перевірки, у вказаного підприємця взагалі відсутня ліцензія на продаж тютюнових виробів.Як з’ясувалося в ході перевірки, у вказаного підприємця взагалі відсутня ліцензія на продаж тютюнових виробів.


Про дані факти фахівці ДФС відразу ж повідомили Нацполіцію. Відтак, працівники Маневицького ВП ГУ НП у Волинській області вилучили з незаконного обігу 121 пачку тютюнових виробів на загальну суму 2528 гривень. На підприємця за фактом безліцензійної торгівлі тютюновими виробами складено акт та протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 156 КУпАП, а на продавця за продаж тютюнових виробів неповнолітній особі - за ч. 2 ст. 156 КупАП.


Довідково: до суб’єктів господарювання за роздрібну торгівлю тютюновими виробами відповідно до ст. 17 Закону України від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (із змінами та доповненнями) застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів в розмірі 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень, а за продаж тютюнових виробів неповнолітнім особам - в розмірі 6800 грн.