Курси НБУ $ 39.22 € 42.37
Юний луцький каратист - чемпіон України

Волинь-нова

У місті Вишгород Київської області відбувся чемпіонат України з карате кьокусінкай

Андрій Ткачук зайняв I місце у ваговій категорії до 65 кг і став чемпіоном України.

Президент клубу «Ояма», тренер з карате Віктор Лавренюк виховав шістнадцятирічного спортсмена Андрія Ткачука, який з 5 років займався в приміщенні «Стріла» КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»,йдеться на сайті Луцької міськради.

Андрій Ткачук зайняв I місце у ваговій категорії до 65 кг і став чемпіоном України. Зараз юнак готується до Чемпіонату світу, який відбудеться в Румунії у травні 2017 року.

Ще один вихованець Віктора Лавренюка, Максим Кузьмінський, виборов третю сходинку на чемпіонаті України і став призером змагань.