Про минуле Волині та Полісся розповіли науковці
Другий день триває у Волинському краєзнавчому музеї конференція «Етнографічне музейництво в Україні і на Волині»
Метою її проведення є введення до наукового обігу напрацювань в етнографічній науці й використання їх в музейній справі, обмін досвідом між музейними працівниками України, обговорення нових напрямків роботи в етнографічному музейництві тощо.
43 автори подали матеріали, які увійшли до збірника наукових праць «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Етнографічне музейництво в Україні і на Волині».
У роботі конференції візьмуть участь науковці з Мінська та Бреста (Білорусь), Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Умані, Рівного, Сарн, Луцька, Кременця. 43 автори подали матеріали, які увійшли до збірника наукових праць «Минуле і сучасне Волині та Полісся. Етнографічне музейництво в Україні і на Волині».
Учасники зібрання мали змогу ознайомитись з виставкою «Традиційні чоловічі сорочки Волині й Західного Полісся», на якій демонструються пам’ятки з етнографічних колекцій музеїв Волині — краєзнавчого, етнографії Волині та Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, а також музею села Княгинінок Луцького району.
Організаторами конференції виступили управління культури Волинської облдержадміністрації, Волинський краєзнавчий музей.