Втікши до Ростова, Янукович ще протягом року щомісяця одержував від України 15 тисяч пенсії?! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Втікши до Ростова, Янукович ще протягом року щомісяця одержував від України 15 тисяч пенсії?!

Про це, буцімто, свідчать виписки з «Ощадбанку»

Екс-президенту Віктору Януковичу близько року після втечі нараховували пенсію у розмірі 15 тисяч гривень. Про це свідчать виписки про рух коштів на двох рахунках в «Ощадбанку», повідомляє УНІАН з посиланням на РБК Україна.Пенсійний фонд протягом року після втечі з країни Віктора Януковича продовжував перераховувати пенсію на його рахунок і останню таку виплату зробили 3 лютого 2015 року.У виписках відображено рух коштів на рахунках Януковича з червня 2013 року по вересень 2016 року і з грудня 2011 року по вересень 2016 року. З гідно з однією із виписок, Пенсійний фонд протягом року після втечі з країни Віктора Януковича продовжував перераховувати пенсію на його рахунок і останню таку виплату зробили 3 лютого 2015 року.


Гроші на рахунки Януковича нараховувались, а суми різнились незначно, всього на двох рахунках Януковича в «Ощадбанку» на момент, коли були зроблені виписки, залишалося понад 31 млн грн..