Навчити «Емоційної компетентності» демобілізованих військовослужбовців взялися у Луцьку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Навчити «Емоційної компетентності» демобілізованих військовослужбовців взялися у Луцьку

Провела тренінг психолог Анна Кульчицька

Тренінг «Емоційної компетентності» для демобілізованих військовослужбовців
 
Знайомство з психологом Анною Кульчицькою та спеціалістами Луцького міського центру зайнятості триває не один рік, йдеться на сайті Луцької міськради. Анна є доцентом кафедри загальної та соціальної психології СНУ імені Лесі Українки. Спільні заходи з нею проходять в доброзичливій та теплій атмосфері. Це щира, позитивна та відкрита людина, яка вміє дати потрібну пораду, настанову та об’єднати присутніх спільною метою. Ось і цього разу психолог підготувала та провела тренінг на цікаву та актуальну тему: «Тренінг емоційної компетентності». Захід проведено 27 квітня в Луцькому міському центрі зайнятості для демобілізованих військовослужбовців та членів їх родин в рамках «Клубу учасників АТО та членів їх сімей».Психолог зосередила увагу на людських емоціях, навчила, як правильно їх контролювати та ними керувати.Емоції, каже Анна – це психічні стани і процеси в людини, відповідні реакції на зовнішні та внутрішні подразники, які проявляються у вигляді задоволення або незадоволення, радості, страху, гніву. В емоціях виявляється позитивне або негативне ставлення людини до навколишнього світу.


Під час тренінгу психолог зосередила увагу на людських емоціях, навчила, як правильно їх контролювати та ними керувати. Головне завдання кожної людини – навчитися вміло сприймати емоції іншої людини адже – це основа відносин з оточуючими. На паперовому макеті людини учасники визначали ту ділянку тіла, яка найбільше реагує на ту чи іншу емоцію та кольоровою гамою передавали ступінь її вираження.


Захід пройшов невимушено та спокійно. Учасники занотували мобільний номер телефону для індивідуального консультування з психологом Анною Кульчицькою.