Курси НБУ $ 39.55 € 42.06

«Зірка» здолала «Карпати» – чи зможе цим скористатися «Волинь»?

Лучани мають шанс взавтра скоротити восьми очкове відставання від львів’ян

«Зірка» (Кропивницький) – «Карпати» (Львів) – 3:2 (0:1 – Олександр Гладкий, 15 хв. (з пенальті); 1:1 – Дмитро Білоног, 26 хв.; 2:1 – Ігор Загальський, 30 хв. (з пенальті); 3:1 – Максим Драченко, 45 хв.; 3:2 – Олексій Гуцуляк, 50 хв.)

Українська Прем’єр-ліга. 5 (27) тур. Кропивницький. Стадіон «Зірка». 29 квітня. Головний суддя Сергій Березка (Київ).

Проте ще до перерви клуб з Кропивницького відвантажив львів’янам у відповідь три м’ячі.

«Зірка» пропустила першою – ще в дебюті поєдинку. Проте ще до перерви клуб з Кропивницького відвантажив львів’янам у відповідь три м’ячі. Після перерви «Карпати» скоротили рахунок до мінімуму. Проте на 68-ій хвилині львівська команда лишилася вдесятьох – червону картку одержав Олексій Дитятьєв.

Таким чином «Карпати» продовжують випереджати «Волинь» на вісім очок – проте лучани тепер мають «матч у запасі». Завтра «червоно-білі» приймають «Дніпро» – тож мають шанс і дніпрян випередити (від яких зараз відстають на два очки), і до львів’ян наблизитися.