Американський авіаносець «Карл Вінсон» увійшов у акваторію Японського моря - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
Американський авіаносець «Карл Вінсон» увійшов у акваторію Японського моря

Волинь-нова

Американський авіаносець «Карл Вінсон» увійшов у акваторію Японського моря

Це, начебто, має стримати ядерні амбіції Північної Кореї

Американський авіаносець «Карл Вінсон» в суботу увійшов в акваторію Японського моря, пройшовши через Цусимську протоку біля узбережжя префектури Нагасакі, повідомляє УНІАН.


Розгортання авіаносця поблизу Корейського півострова буде сприяти подальшому зміцненню контролю над Північною Кореєю. Повідомляється, що «Карл Вінсон» увійшов в Японське море разом з кораблем супроводу морських сил самооборони, з яким проводив спільні навчання.Незабаром плануються спільні навчання американських кораблів з кораблями військово-морського флоту Південної Кореї в Японському морі.Незабаром плануються спільні навчання американських кораблів з кораблями військово-морського флоту Південної Кореї в Японському морі.


ВМС США 8 квітня повідомили, що ударна група на чолі с авіаносцем вирушила до Корейського півострова на тлі загострення ситуації навколо ядерних амбіцій Пхеньяна. Згодом з'явилася інформація, що авіаносець США та інші військові кораблі не пливуть у бік Північної Кореї, як про це заявляв президент США Дональд Трамп, а прямують, як виявилося, у протилежному напрямку. Тихоокеанське командування збройних сил США повідомило, що скасувало візит кораблів до австралійського міста Перт, але група все ж має завершити планові навчання біля північно-західного узбережжя в Австралії після виходу.


Після завершення навчань група попрямувала до Корейського півострова. Після того, як два японських кораблі приєдналися до групи «Карла Вінсона» під час навчань у південному тихоокеанському регіоні, Північна Корея заявила, що готова потопити американський авіаносець, щоб продемонструвати свою військову міць.