Курси НБУ $ 42.28 € 43.57
Молодь активно відгукнулася на участь в екопоході «Природні скарби Цуманської пущі»

Волинь-нова

Молодь активно відгукнулася на участь в екопоході «Природні скарби Цуманської пущі»

Необхідну кількість учасників - набрано. Та організатори поки не відмовляють бажаючим, які не встигли потрапити в основну групу. Їх заносять в резерв

 


Маршрут пролягатиме через заповідне урочище "Папики", надзаплавні тераси річки Сичівки, урочище Вілька Котівська, урочище Сушні тощо. Завершення – у с. Котів.



Маршрут пролягатиме через заповідне урочище "Папики", надзаплавні тераси річки Сичівки, урочище Вілька Котівська, урочище Сушні та завершиться у с. Котів.



Екопохід приурочений до Міджнародного дня біологічного різноманіття.


Під час мандрівки ми плануємо оглянути різні природні комплекси - піщані борові тераси, заболочені лісові ділянки, сосново-дубові ліси, оцінити антропогенний вплив на біорізноманіття.


Протяжність маршруту приблизно 20-25 км,  Ківерцівський НПП «Цуманська Пуща».


Захід безкоштовний, але організатори будуть вдячні за ваші благодійні внески для допомоги природоохоронній роботі парку "Цуманська пуща".


Біологічне різноманіття Землі складається з 8,7 мільйонів біологічних видів (± 1,3 млн). З них описано 1,6 млн. Кожну годину на землі зникає 3 види живих організмів, тобто майже 30 тисяч на рік. Скорочення видів тварин і рослин викликає деградацію екосистеми. В результаті відбувається опустелювання земель, скорочення продуктивності земельних угідь і, врешті, погіршення умов життя. Будь-який живий організм грає свою роль в екосистемі і представляється часткою харчового ланцюга, які складаються в харчові мережі. Якщо одна частинка такого ланцюга випадає, під загрозою знаходиться вся екосистема.

Близько 60% екологічної системи деградує або використовується бездумно, що зумовлює втрату біологічного різноманіття і призводить до важких наслідків.


 

Telegram Channel