Курси НБУ $ 26.48 € 31.17
Ой «Дніпро», «Дніпро»… Відомий клуб припиняє існування (Відео)

Волинь-нова

Ой «Дніпро», «Дніпро»… Відомий клуб припиняє існування (Відео)

Олігарх Ігор Коломойський не захотів фінансувати команду

Виконавчий директор «Дніпра» Андрій Русол повідив гравцям, що в наступному сезоні нова команда на базі «Дніпра» стартує в другій лізі, щоб відродитися без боргів, мінусів за очками, трансферного бана. Можливо, це станеться завдяки злиттю з «Нікополь-НПГУ», інформує «Чемпіон».Усім гравцям будуть запропоновані такі ж умови, як і в Прем’єр-лізі (орієнтовно 10 – 15 тисяч доларів на місяць).У цьому колективі вже є сформований бюджет, всім гравцям будуть запропоновані такі ж умови, як і в Прем’єр-лізі (орієнтовно 10 – 15 тисяч доларів на місяць – не менше, ніж у луганській «Зорі»). Деякі футболісти вже погодилися.


Дмитро Михайленко залишиться головним тренером команди.


Команда U-19, швидше за все, буде заявлена в турнір любителів.


Тим часом група бізнесменів із Дніпра збирається створити альтернативний футбольний клуб. Просуває проект екс-мер міста і депутат від «Блоку Петра Порошенка» Іван Куліченко в партнерстві з президентом ФФУ, колегою по партії Андрієм Павелком. З якої стадії змагань клуб планує почати виступи – другої ліги або любителів, не повідомляється.


Згадаймо «Дніпро», яким можна було гордитися – https://www.youtube.com/watch?v=jV-94N7t-AI : https://www.youtube.com/watch?v=kkui7QGK6hw : https://www.youtube.com/watch?v=hw9rZOsNL_M :