Курси НБУ $ 26.48 € 31.19

Після досягнення пенсійного віку громадяни без трудового стажу мають отримувати соцдопомогу?

Після виходу на пенсію українці живуть в середньому 18 років

Після виходу на пенсію громадяни України живуть ще в середньому 18 років. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.За словами голови уряду, після досягнення пенсійного віку громадяни, які не мають трудового стажу, повинні отримувати соціальну допомогу від держави замість пенсії."Коли ми виходимо на пенсію, людина, яка досягає пенсійного віку, на пенсії у середньому живе 18 років", - заявив Гройсман.


За словами голови уряду, після досягнення пенсійного віку громадяни, які не мають трудового стажу, повинні отримувати соціальну допомогу від держави замість пенсії.


Нагадаємо, раніше Гройсман заявив, що в Україні 8 з 12 млн пенсіонерів з травня отримують пенсію в розмірі 1312 гривень на місяць, а тому живуть за межею бідності.


"Структура пенсійного забезпечення незрозуміла - з 12 млн 8 млн пенсіонерів отримують - 1312 гривень (і це з травня) і живуть за межею бідності", - зазначав Гройсман.


Згідно інфографіці, розміщеній в Twitter прем'єра, пенсія в 1312 гривень становить близько 50% вартості "споживчого кошика".