Курси НБУ $ 26.48 € 31.19

Альтернатива «ВКонтакте» – 5 українських соцмереж

В інтернеті є чимало українських соцмереж, які можуть стати альтернативами «Вконтакте» та «Одноклассникам»

UkrOpen. Ця соцмережа не скопіювала сайти, які вже існують. Написана з нуля, запевняють розробники. Вбудована система пошуку новин. Дає змогу обговорювати події з іншими користувачами. На сайті дозволено реєструватися лише особам, старшим 13 років, повідомляє «Газета по-українськи» з посиланням на openukraine.com.ua."Українці". Одна з перших українських соцмереж. Заснована 2009 року. "Українці". Одна з перших українських соцмереж. Заснована 2009 року. Розробники хотіли створити патріотичну соцмережу, яка б популяризувала українську мову. На сайті приблизно 20 тис. користувачів. "Українці" підтримують лише текст. Музики і відео немає.
Ц.укр. Сайт має кириличний домен. Назва означає "Це - Україна". Молода українська соцмережа. Створена під керівництвом Михайла Гриненка. Під час реєстрації можна одразу перенести всю свою інформацію з "ВКонтакте".
hurtom.com. Сайт для обміну матеріалами українською мовою. Є форум, де можна обговорювати фільми, книжки та комп'ютерні ігри.
ukrface.com.ua. Соцмережа, що об'єднує Facebook і "ВКонтакте". Містить особисту сторінку користувача, музику, фото, відео і загальний чат. UkrFace - єдина з соцмереж містить переклад інтерфейсу кримськотатарською мовою.