Курси НБУ $ 26.48 € 31.19

Є дві партії, які досі ведуть сторінки в ВКонтакте

Сторінки в соцмережі продовжують вести "Опоблок" та Радикальна партія Ляшка

У Комітеті виборців України (КВУ) назвали парламентські партії, які незважаючи на заборону "Вконтакте", досі ведуть сторінки в російській соціальній мережі. Відповідна інформація розміщена на сторінці КВУ в Facebook, передає УНІАН.Сторінкою РПЛ у мережі «Вконтакте» є персональна сторінка Олега Ляшка. 
"Дві парламентські політичні партії, «Опозиційний блок» та Радикальна партія Олега Ляшка, продовжують вести сторінки в російській соцмережі «Вконтакте». Упродовж останніх днів на сторінках цих політичних сил «Вконтакте» проводилася активна діяльність. Зокрема, було розміщено низку публікацій на політичну тематику, а також фото та відеоматеріали. Серед іншого «Опозиційний блок» оприлюднив заяву про незгоду із Указом Президента щодо заборони «Вконтакте»", - сказано в повідомленні.
Сторінки партій є справжніми, оскільки на них розміщено посилання на офіційних веб-сайтах Опоблоку та РПЛ. "Сторінкою РПЛ у мережі «Вконтакте» є персональна сторінка Олега Ляшка. У групі Опоблоку «Вконтакте» 6 тис. учасників, у Олега Ляшка - 88 тис. підписників", - додали у КВУ.