Курси НБУ $ 44.79 € 51.03
«Волинь» у Кропивницькому поступилася «Зірці»

Волинь-нова

«Волинь» у Кропивницькому поступилася «Зірці»

Після чотирьох поспіль поразок з рахунком 0:1, сьогодні лучани одержали 0:2

Сергій ХОМІНСЬКИЙ


«Зірка» (Кропивницький) – «Волинь» (Луцьк) – 2:0 (1:0 – Адерінсола Есеола, 68 хв.; 2:0 – Артем Сітало, 82 хв.) 


Українська Прем’єр-ліга. Другий етап. 8 (30) тур. 20 травня 2017 року. 14.00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Головний суддя Олександр Іванов (Макіївка).



Оптимізму додавав і той факт, що саме «Зірку» «червоно-білі» змогли здолати на Великдень у Луцьку.



Луцька «Волинь» достроково «оформила» свій «виліт» у Першу лігу – тож вболівальники команди сьогодні прагнули побачити хоча б достойну гру в одному з трьох останніх матчів у Прем’єр-лізі. Оптимізму додавав і той факт, що саме «Зірку» «червоно-білі» змогли здолати на Великдень у Луцьку. Про це навіть страшно говорити, але то були єдині очки, здобуті волинянами у весняній частині першості.


Після тієї звитяги було чотири поспіль поразки з рахунком 0:1. Сьогодні ж одержали п’яту. Рахунок відкрив у другому таймі 25-річний нападник «Зірки» Адерінсола Есеола. До речі, ніякий не легіонер – народився у Житомирі в сім’ї українки та нігерійця.


А під завісу матчу Артем Сітало подвоїв перевагу своєї команди.


Таким чином в активі «Волині» лишається сім очок (ще шість, нагадаємо, з команди «зняли») і «залізобетонне» останнє місце в турнірній таблиці.  

Telegram Channel