ВСІХ ОБІГНАЛИ ВОЛИНЯНИ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11

ВСІХ ОБІГНАЛИ ВОЛИНЯНИ

У Івано-Франківську проходив чемпіонат і першість України, а також VІІІ міжнародний турнір зі спортивної ходьби серед юнаків і юніорів, організатором якого є газета “Вечірній Івано-Франківськ”...

У Івано-Франківську проходив чемпіонат і першість України, а також VІІІ міжнародний турнір зі спортивної ходьби серед юнаків і юніорів, організатором якого є газета “Вечірній Івано-Франківськ”.
Приємно відзначити, що на усіх цих змаганнях збірна Волині у командних заліках посідала перше місце, випередивши суперників з одинадцяти областей і міста Києва.
Зі срібними нагородами повернулись з Прикарпаття Надія Прокопук (20 км), бронзовими — Федір Довгун, Ольга Процик (обоє — 10 км), Іван Луцик, Степан Сущ (обоє — 20 км). Залікові очки у копилку волинян внесли також Людмила Петрочук, Світлана Оксентюк, Олена Єрмакова, Мар’яна Бучман, Іванна Чикор, Лариса Прокопчук, Віталій Борисюк, Василь Костючик, Сергій Чхань, Юрій Русюк, Микола Лук’янчук, Ігор Сахарук, Олександр Павлючик, Роман Туркалевич, Михайло Войчик і Роман Гаврилюк. Ці спортсмени представляли Волинський держуніверситет, інститут розвитку людини “Україна”, педагогічний коледж, військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою, спортивні товариства “Спартак”, “Динамо”, “Колос”, а також ШВСМ.
Слід відзначити також тренерів, які готували збірну області до цих престижних змагань. Це — Володимир Яловик, Микола і Світлана Калитки, Степан і Валентина Борисюки, Володимир Дручик і Леонід Мізернюк.