Тисяча людей пішки йдуть з Рівного до скиту святої Праведної Анни (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.35 € 32.31

Тисяча людей пішки йдуть з Рівного до скиту святої Праведної Анни (відео)

У кінцевий пункт прочани мають прибути у п’ятницю

Напередодні, у неділю Всіх Святих, розпочався Хресний хід з перенесенням ікони святого Сімейства зі Свято-Георгіївського подвор’я, що в м. Рівне до скита святої Праведної Анни, що поблизу села Онишківці Дубенського району, повідомляє Рівненська єпархія Української православної церкви.Перед початком Хресної ходи на подвір’ї обителі було відслужено молебень.Перед початком Хресної ходи на подвір’ї обителі було відслужено молебень. Молитву, у співслужінні монастирського духовенства, очолив Високопреосвященніший Варфоломій митрополит Рівненський та Острозький.


Владика благословив хрестоходців та побажав Божої допомоги, покрову Божої Матері, предстательства Всіх Святих у цій Богоугодній справі. З м. Рівне з молитвою вирушило близько тисячі людей. Серед учасників молитовної ходи сестри Свято-Миколаївської Городецької обителі, насельниці монастирських скитів та подвор’я на чолі з настоятелькою ігуменією Михаїлою (Заяць).


В Онишківці прочани мають прибути в п’ятниця, 16 червня.