Пульс дня
«Укрзалізниця» призначила додатковий «Інтерсіті» з Києва до Одеси
Швидкий поїзд буде курсувати перших числах вересня
Швидкий поїзд буде курсувати 1 і 2 вересня.
"Укрзалізниця" призначила додатковий потяг "Інтерсіті+" з Києва до Одеси. Швидкий поїзд буде курсувати 1 і 2 вересня, повідомило Дзеркало тижня з посиланням на прес-службу залізничного перевізника.
Інтерсіті+ відправлятиметься зі станції Київ-Пасажирський у 06:11 і прибувати до Одеси о 13:11; з Одеси поїзд відправлятиметься о 15:06 і прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 22:06.