На Миколаївщині виявили 60 тонн солярки у приватних заправщиків
Прикордонники, податківці та прокуратура припинили незаконний збут палива
У результаті спільних дій, правоохоронці виявили більше 60 тон паливо-мастильних матеріалів (дизельне паливо).
Учора, в ході відпрацювання оперативної інформації прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління спільно з працівниками податкової міліції та прокуратури Миколаївської області в н.п. Новий Буг та н.п. Єфремівка виявили незаконні місця зберігання та збуту паливно-мастильних матеріалів. Про це інформує ДПСУ.
Правоохоронці встановили, що декілька мешканців цих населених пунктів займаються незаконним зберіганням, переміщенням, а також збутом нафтопродуктів на території Миколаївської області.
У результаті спільних дій, правоохоронці виявили більше 60 тон паливо-мастильних матеріалів (дизельне паливо).
На даний час проводяться слідчі дії, а також підраховується сума оцінки всіх виявлених матеріалів.

