Курси НБУ $ 44.91 € 51.46
У когось – зубри, у когось – лосі, а на Горохівщині – черепахи-ахи!

Волинь-нова

У когось – зубри, у когось – лосі, а на Горохівщині – черепахи-ахи!

Упродовж двох років екзотичних тварин уже спостерігали на своїх обійстях жителі селища Мар’янівка і села Новостав

Леся ВЛАШИНЕЦЬ 


Цими днями про з’явлення твердопанцирної тваринки у Волиці Дружкопільській розповіла директор будинку культури села Журавники Надія Довгайчук.



На волі черепашці буде краще, ніж при найдбайливішому людському догляді.



Черепашка чомусь виповзла на асфальтове покриття неподалік берега. З повзучим «пішоходом» спершу розминувся автомобілем, а потім вернувся роздивитися «прибульця» місцевий житель Борис Босий. Уже через декілька хвилин із гостем (гостею)  знайомилася всі жителі вулиці.


Нафотографувавшись досхочу, мудро вирішили відпустити черепаху у водойму. Були впевнені, що на волі їй буде краще, ніж при найдбайливішому людському догляді.

Telegram Channel