У когось – зубри, у когось – лосі, а на Горохівщині – черепахи-ахи!
Упродовж двох років екзотичних тварин уже спостерігали на своїх обійстях жителі селища Мар’янівка і села Новостав
Леся ВЛАШИНЕЦЬ
Цими днями про з’явлення твердопанцирної тваринки у Волиці Дружкопільській розповіла директор будинку культури села Журавники Надія Довгайчук.
На волі черепашці буде краще, ніж при найдбайливішому людському догляді.
Черепашка чомусь виповзла на асфальтове покриття неподалік берега. З повзучим «пішоходом» спершу розминувся автомобілем, а потім вернувся роздивитися «прибульця» місцевий житель Борис Босий. Уже через декілька хвилин із гостем (гостею) знайомилася всі жителі вулиці.
Нафотографувавшись досхочу, мудро вирішили відпустити черепаху у водойму. Були впевнені, що на волі їй буде краще, ніж при найдбайливішому людському догляді.