Пульс дня
У Колодяжненському музеї Лесі Українки підписали угоду про співпрацю з польською ґміною
Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки відвідали гості з Польщі
Для них була проведена екскурсія музеєм поетеси.
Відтак була підписана угода про подальшу співпрацю між ґміною Вежбіце Люблінського воєводства в особі війта Анджея Хжистовськего та Колодяжненською об’єднаною територіальною громадою в особі її голови Кашика Віталія Леонтійовича.
Про це повідомляє Музейний простір Волині.