Школяр врятував життя дівчинці, яка тонула
У кінці липня на річці Прут у Снятинському районі Івано-Франківської області відпочивала учнівська молодь з села Борщів
Хлопець витягнув дівчинку з води на берег та надав першу медичну допомогу.
Тоді місцевий житель, учень 10 класу Павло Прокоп’юк побачив дівчинку, яка тонула і кликала на допомогу.
Довго не вагаючись хлопець поспішив на допомогу учениці 2 класу Маргариті Шиманьській. Він витягнув дівчинку з води на берег та надав першу медичну допомогу, йдеться на сайті Снятинської міськради, передає «Галка».