Курси НБУ $ 26.48 € 31.19
На Камінь-Каширщині люди скинулися грішми, щоб відновити дорогу до райцентру (Відео)

Волинь-нова

На Камінь-Каширщині люди скинулися грішми, щоб відновити дорогу до райцентру (Відео)

Грошей на ремонт розбитого автошляху зі села Клітицьк до Камінь-Каширська ні з обласного, ні з районного бюджету не виділяли вже понад чверть століття

Про це йдеться у Фактах на каналі "Іctv.ua".Кажуть, не складно. Головне – правильно замішати бетон і рівно його покласти.Дорогу  до села збудували ще в період Радянського Союзу, тож не дивно, що шлях розбитий. У негоду взагалі, до райцентру можжна добратися хіба що на тракторі.


У Клітицьку налічується близько 50 дворів. У кожній третій родині є автомобіль. 


За словами сілького голови Степана Склезя, з обласного бюджету виділили всього 20 тисяч гривень. Люди не погодилися на таке "співфінансування" і вирішили ремонтувати своїми силами. 


Зібрали 50 тисяч гривень, закупили будматеріали та взялися латати ями. Люди визнають, бетон, то не асфальт, але протриматися має щонайменше 2 роки. Усього планують зремонтувати 4 кілометри дороги. До ремонту залучили особистий транспорт і необхідні матеріали - хто воду, хто щебінь дав. 


До цього ремонтувати автошляхи чоловікам не доводилося. Кажуть, не складно. Головне – правильно замішати бетон і рівно його покласти.